news

اموال دندان‌پزشک روی دست سارقان ماند!

By سپتامبر 21, 2020 No Comments

هفدهم اسفند سال گذشته یک بانوی دندان‌پزشک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت وسایل پزشکی داخل مطبش واقع در خیابان اسکندری خبر داد. وقتی مأموران برای بررسی صحنه جرم به محل رفتند، خانم دکتر اظهار داشت حدود ۸۰۰ میلیون تومان وسایل تخصصی پزشکی از مطبش سرقت شده است.

سرهنگ کارآگاه «علی عزیزخانی» رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران در تشریح این خبر گفت: پس از این شکایت تیمی از کارآگاهان پایگاه هشتم در گام اول تحقیقات پلیسی در بررسی و پایش محدوده وقوع سرقت موفق شدند ردپای یکی از سارقان سابقه دار به‌نام یعقوب را در این سرقت شناسایی کنند. کارآگاهان پس از ۵ ماه کار شبانه روزی برای شناسایی مخفیگاه یعقوب در نهایت موفق شدند وی را یکم شهریور با هماهنگی‌های قضایی در مخفیگاهش دستگیر کنند و به پلیس آگاهی انتقال دهند.

با انتقال متهم به پایگاه هشتم پلیس آگاهی، وی اظهار داشت: با همدستی دو تن از دوستانم به‌نام‌های سینا و سیامک پس از باز کردن در ساختمان وارد مطب شدیم و اموال و وسایل داخل مطب را سرقت کردیم اما از آنجا که اموال مسروقه تجهیزات تخصصی پزشکی بود در این چند ماه کسی حاضر به خرید آنها نشد به همین خاطر تمام اموال در انباری خانه‌ام مانده است.بدین ترتیب با دستگیری و اعترافات متهم اموال مسروقه کشف شد و تلاش برای دستگیری همدستان متهم ادامه دارد.

هفدهم اسفند سال گذشته یک بانوی دندان‌پزشک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از سرقت وسایل پزشکی داخل مطبش واقع در خیابان اسکندری خبر داد. وقتی مأموران برای بررسی صحنه جرم به محل رفتند، خانم دکتر اظهار داشت حدود ۸۰۰ میلیون تومان وسایل تخصصی پزشکی از مطبش سرقت شده است. سرهنگ کارآگاه «علی …