news

نماینده جبهه پایداری به ریاست دانشکده دندان‌پزشکی شاهد منصوب شد

By سپتامبر 30, 2020 No Comments

با حکم رییس دانشگاه، دکتر زهره طبیب‌زاده به ریاست دانشکده دندانپزشکی شاهد تهران منصوب شد.
او جایگزین دکتر فرید عباسی، متخصص بیماری‌های دهان، شده است که از سال ۹۷ با حکم دو ساله ریاست دانشکده دندانپزشکی شاهد را بر عهده داشت.
حکم دکتر طبیب‌زاده از ابتدای مهر ۹۹ صادر شده است اما در سایت دانشکده هنوز خبری درباره این انتصاب منتشر نشده است.
نکته جالب درباره این انتصاب آن است که ظاهرا دکتر طبیب زاده بدون دارا بودن سابقه عضویت در هیات علمی دانشکده دندانپزشکی شاهد به این سمت منصوب شده است.

مرور کارنامه ریاست دکتر زهره طبیب زاده بر دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در گفتگو با هفته‌نامه راست‌گرای ۹دی

دکتر طبیب زاده، متخصص پریودنتیکس و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است. او در دوره احمدی نژاد، ابتدا به سمت مشاور رییس جمهور، رییس مرکز امور زنان و خانواده، دبیر شورای عالی زن و خانواده و عضو شورای فرهنگی اجتماعی زنان منصوب شد و در یک دوره دو ساله از سال ۸۸ تا ۹۰ ریاست دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی را بر عهده داشت. در دوره ریاست او بر دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی نظارت‌های سختگیرانه‌ای بر نوع پوشش دانشجویان اعمال می‌شد.

دکتر طبیب‌زاده در انتخابات مجلس نهم در حوزه انتخابی تهران و شمیرانات به عنوان نماینده جبهه پایداری و جبهه متحد اصولگرایان وارد مجلس شد. در طول دوره چهار ساله مجلس همچون سایر نمایندگان زن مجلس کم سرو صدا بود. طبیب‌زاده با‌‌ همان نگاه سنتی و بدون انعطاف در مجلس حضور داشت و بیش از اینکه به عنوان عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات نقش آفرینی کند، به فعالیت در حوزه زنان مشغول بود. چنانچه او یکی از موافقان افزایش سن مجوز خروج دختران از کشور به ۴۰ سال بود.

با حکم رییس دانشگاه، دکتر زهره طبیب‌زاده به ریاست دانشکده دندانپزشکی شاهد تهران منصوب شد. او جایگزین دکتر فرید عباسی، متخصص بیماری‌های دهان، شده است که از سال ۹۷ با حکم دو ساله ریاست دانشکده دندانپزشکی شاهد را بر عهده داشت. حکم دکتر طبیب‌زاده از ابتدای مهر ۹۹ صادر شده است اما در سایت دانشکده …