news

قتل دندانپزشک جوان هندی به دلیل اختلافات مالی

By اکتبر 9, 2020 No Comments

دندانپزشک جوان هندی بعد از یک هفته دست و پنجه نرم کردن با مرگ، در اثر جراحات وارده از ضربات چاقوی همکارش جان باخت.

رسانه‌های محلی هند نوشته‌اند دکتر سونا، زن دندانپزشک ۳۰ ساله‌ای که ساکن ایالت کرالا بود، یک هفته قبل علیه همکارش، مانِش، که دندانپزشکی ۳۷ ساله بود شکایتی را به دلیل اختلافات مالی تنظیم کرد؛ اما مانش همان‌روز سونا را در حضور پدرش به قصد کشت مجروح کرد و ناپدید شد.

سونا و مانش طی دو سال گذشته در شهر تریسور، کلینیکی را با یکدیگر اداره می‌کردند و زندگی مشترکی هم تشکیل داده بودند که این اواخر به اختلاف و مشاجره کشیده شده بود.

دکتر سونا هفته گذشته علیه مانِش شکایتی تنظیم کرده و او را متهم کرده بود که درآمدش را به طور غیرقانونی از مطب بیرون برده است. او ابتدا اظهار کرده بود می‌خواهد مبالغی را برای دکوراسیون مطب هزینه کند؛ اما کم‌کم تمام عایدی مطب را برمی‌داشت.

همان روز این دو با حضور خوزه، پدر سونا در مطب با یکدیگر گفتگویی داشتند. خوزه می‌گوید مانِش، دخترش را به گوشه‌ای هل داده و به‌گونه‌ای با چاقو زخمی کرده که معده‌اش آسیب دیده است. او سپس پا به فرار گذاشته اما در خیابان به صاحبان مغازه‌های اطراف گفته بود به ایستگاه پلیس می‌رود تا خودش را معرفی کند؛ اما گریخت و پلیس هنوز نتوانسته است ردی از او پیدا کند.

دکتر سونا بلافاصله به بیمارستان تریسور انتقال داده شد؛ اما پس از یک هفته دست و پنجه نرم کردن با مرگ، جان خود را از دست داد.

دندانپزشک جوان هندی بعد از یک هفته دست و پنجه نرم کردن با مرگ، در اثر جراحات وارده از ضربات چاقوی همکارش جان باخت. رسانه‌های محلی هند نوشته‌اند دکتر سونا، زن دندانپزشک ۳۰ ساله‌ای که ساکن ایالت کرالا بود، یک هفته قبل علیه همکارش، مانِش، که دندانپزشکی ۳۷ ساله بود شکایتی را به دلیل اختلافات …