news

اعضاء جدید هیات مدیره انجمن دندانپزشکی آمریکا تعیین شدند

By اکتبر 22, 2020 No Comments

به گزارش وبسایت انجمن دندانپزشکی آمریکا(ADA) رئیس، رئیس آینده و معاون دوم رئیس انجمن دندانپزشکی آمریکا به همراه چند عضو جدید هیات امنای این انجمن در یک انتخابات مجازی تعیین شدند.

دکتر دنیل کلمدسون رئیس جدید ADA

دکتر دنیل کلمدسون (Daniel J. Klemmedson)، ۱۵۷امین رئیس ADA، متخصص جراحی فک و صورت و شاغل در ایالت آریزونا است که از سال ۲۰۰۷ حضور فعالی در این انجمن داشته است. او همچنین سابقه ریاست بسیاری از انجمن‌های دندانپزشکی ایالتی آریزونا را در کارنامه دارد و در تیم‌های جراحی شکاف کام و لب کلینیک‌های کودکان فعالیت می‌کند.

دکتر کلمدسون در نشست مجازی خود با نمایندگان ADA گفت: «پاندمی شدن کروناویروس سبب روشنگری نسبت به ارتباطات درون جامعه و چرخه اقتصادی و همچنین طبیعت دندانپزشکی شد. کووید ۱۹ تأثیری دومینووار روی همه این امور داشت و به ما نشان داد چقدر شکننده هستند. در شرایط فعلی هدف ما نباید بازگشتن به زندگی عادی باشد؛ بلکه باید بازگشت قوی‌تر و بهتری را در برنامه داشته باشیم.»

 

رئیس آینده ADA

دکتر سزار آباتاس، رئیس آینده ADA

برابر با قانون انجمن دندانپزشکی آمریکا، رئیس بعدی این انجمن هم به همراه انتصاب رئیس فعلی انتخاب شد.

بنا بر نتیجه انتخابات، دکتر سزار آباتاس (Cesar R. Sabates) دندانپزشک عمومی که در دانشکده دندانپزشکی میزوری در کانزاس سیتی تحصیل کرده است رئیس بعدی انجمن دندانپزشکی آمریکا خواهد بود.

 

 

 

معاون دوم رئیس انجمن

دکتر ماریا مارانگا، معاون دوم رئیس ADA

انتخاب معاون دوم رئیس ADA از دیگر برنامه‌های انتخابات انجمن بود که طی آن دکتر ماریا مارانگا (Maria C. Maranga) برای اتخاذ این سمت انتخاب شد.

دکتر مارانگا، اندودنتیست شاغل در نیویورک، رئیس سابق انجمن اندودنتیست‌های این ایالت است.

به گزارش وبسایت انجمن دندانپزشکی آمریکا(ADA) رئیس، رئیس آینده و معاون دوم رئیس انجمن دندانپزشکی آمریکا به همراه چند عضو جدید هیات امنای این انجمن در یک انتخابات مجازی تعیین شدند. دکتر دنیل کلمدسون (Daniel J. Klemmedson)، ۱۵۷امین رئیس ADA، متخصص جراحی فک و صورت و شاغل در ایالت آریزونا است که از سال ۲۰۰۷ …