news victory

کدام‌یک به آمریکا لبخند خواهد زد؟

By October 28, 2020 No Comments

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آغاز شده است و رقابت‌ها به داغ‌ترین نقطه خود رسیده است. همه جزییات زندگی شخصی و رفتارها و واکنش‌های دو نامزد اصلی این انتخابات زیر ذره‌بین است. در این میان دندان‌ها و وضعیت سلامت دهان دونالد ترامپ و جو بایدن نیز از ذره‌بین رسانه‌ها در امان نمانده است. نگاهی می‌اندازیم به آنچه دندانپزشکان درباره لبخند دو نامزد مطرح این انتخابات، یعنی دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوری‌خواه و جو بایدن، نامزد حزب دموکرات می‌گویند.

ترامپ و لبخند درخشانش!

اگرچه موهای دونالد ترامپ، موضوع ثابت جوک‌های آمریکایی‌ها است؛ دندان‌ها و لبخند سفید او آن‌قدر دلخواه و مطلوب هستند که همگان دوست دارند راز آن‌ها را بدانند. اما راز دندان‌های سپید او چیست؟

دندان‌پزشکان در این مورد چند نظریه دارند:

– ترامپ پرسلین ونیر دارد.

دندان‌های ترامپ مرتب و دارای اندازه مناسب هستند و هیچ فاصله‌ای بین آن‌ها به چشم نمی‌خورد. این در حالی است که دندان‌ها بعد از گذشت زمان، قدری ظاهر فرسوده پیدا می‌کنند، اما ترامپ هنوز لبخند جوانی خودش را حفظ کرده است. پرسلین ونیر، راه بسیار خوبی برای رسیدن به این هدف است. زیرا به وسیله آن، می‌توان به دندان‌هایی با ظاهر زیبا و طبیعی داشت.

– ممکن است ترامپ درمان توام ارتودنسی و زیبایی کرده باشد!

بسیار محتمل است که ترامپ برای زیباتر کردن لبخند خود، از ارتودنسی استفاده کرده باشد. چرا که پرسلین ونیر باید هر ۵ تا ۱۰ سال یک‌بار تعویض شود، اما ارتودنسی، می‌تواند مشکلاتی مانند بی‌نظمی دندان‌ها و فاصله بین آن‌ها را برای همیشه مرتفع کند.

– ترامپ مرتب دندان‌هایش را سفید می‌کند!

با بالا رفتن سن، دندان‌ها تغییر رنگ می‌دهند، بنابراین می‌توان گفت کسی که در این سن و سال چنین دندان‌هایی دارد، مرتب آن‌ها را سفید می‌کند.

وبسایت دیلی بیست، سال ۲۰۱۵ نقل قولی از یک دندانپزشک متخصص زیبایی بی‌نام نوشته است که ادعا کرده دونالد ترامپ، ۱۵ سال پیش بیمار او بوده و هر ۶ ماه به مطب مراجعه می‌کرده و گله می‌کرده که ونیرهایش آن‌قدر که می‌خواهد سفید نیستند. دندانپزشک در ادامه می‌گوید: «من همیشه به ترامپ می‌گفتم اگر دندان‌هایش را زیادی سفید کند، دیگر طبیعی به نظر نمی‌رسند؛ اما او به حرف‌های من گوش نمی‌داد و رنگی برای آن‌ها انتخاب می‌کرد و من هم ونیرهایش را یک‌چهارم رنگی که خواسته بود روشن می‌کردم. ترامپ هم خوشحال از مطب بیرون می‌رفت!»

جو بایدن و دندان مصنوعی سوژه‌ساز!

تغییر طرح لبخند و رنگ دندان‌های جو بایدن، نامزد حزب جمهوری‌خواه و معاون باراک اوباما، رئیس‌جمهور پیشین ایالات‌متحده آمریکا هم موضوعی بحث‌برانگیز است؛ اما آنچه بیش از همه طی مناظرات انتخاباتی او حاشیه‌ساز شده، لقی دندان مصنوعی فک پایینش بود که سال ۲۰۱۹ هنگام پاسخ دادن به سؤال مجری، نزدیک بود از دهانش بیرون بیفتد!

تلاش جو بایدن برای نگاه داشتن دندان مصنوعی در دهانش، به سرعت سوژه‌ی کاربران شبکه‌های اجتماعی شد. چرا که او در صورت برنده شدن انتخابات ایالت متحده آمریکا، لقب مسن‌ترین رئیس‌جمهور این کشور را یدک خواهد کشید و این در حالی است که جو بایدن تنها ۴ سال از دونالد ترامپ بزرگ‌تر است.

دندان‌های جو بایدن در سال ۱۹۷۸
دندان‌های جو بایدن سال ۲۰۰۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

از عکس‌های بایدن به نظر می‌رسد او بر روی دندان‌های فک بالای خود ونیر داشته باشد. سال ۲۰۱۲ یعنی زمانی که جو بایدن معاون رئیس جمهور بود، جراحان زیبایی در مصاحبه‌هایی اظهار کردند او باید پرسلن ونیر یا پرسلن بریج در دهانش داشته باشد.

انتخابات ریاست جمهوری آمریکا آغاز شده است و رقابت‌ها به داغ‌ترین نقطه خود رسیده است. همه جزییات زندگی شخصی و رفتارها و واکنش‌های دو نامزد اصلی این انتخابات زیر ذره‌بین است. در این میان دندان‌ها و وضعیت سلامت دهان دونالد ترامپ و جو بایدن نیز از ذره‌بین رسانه‌ها در امان نمانده است. نگاهی می‌اندازیم به …

Our Whatsapp