news victory

دستگیری دندانپزشک قلابی متهم به آزار جنسی

By November 6, 2020 No Comments

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری فردی که با جعل عنوان دندان‌پزشک در خیابان توانیر تهران مطب دایر کرده و متهم به آزار جنسی زنان شده است، خبر داد.
پلیس با انتشار تصویر دندانپزشک قلابی به دستور بازپرس پرونده، از شاکیان دعوت کرد برای طرح شکایت به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران مراجعه کنند.

پلیس با انتشار تصویر متهم از شاکیان خواست برای طرح شکایت به پلیس امنیت تهران مراجعه کنند

سردار علی ذوالقدری در شرح ماجرای دستگیری این متهم، گفت: زنی با در اختیار داشتن شکوائیه ای به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران مراجعه و اظهار داشت: برای دریافت خدمات دندانپزشکی به مطبی در خیابان توانیر تهران مراجعه ولی مورد آزار و اذیت دندانپزشک قرار گرفته است.
وی افزود: با دریافت شکایت، تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد که متهم از محل گریخته است و در بررسی های بیشتر دو پروانه کسب و مهر نظام پزشکی از مطب دندانپزشکی کشف شد.

سردار ذوالقدری با بیان اینکه در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد مدارک دندانپزشکی و مهر نظام پزشکی جعلی بوده و متهم با مدارک جعلی مطب دندانپزشکی را دائر کرده است، اضافه کرد: حین تحقیقات پلیسی، ۱۲ تن از بانوان دیگر در اظهارات مشابهی از این دندانپزشک شکایت کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در مرحله دیگری از تحقیقات پلیسی مخفیگاه متهم در یکی از شهرهای جنوبی کشور شناسایی و با اخذ دستور قضائی تیمی از ماموران پایگاه سوم امنیت عمومی موفق شدند یکم مهر ماه متهم را دستگیر کنند.

سردار ذوالقدری ابراز داشت: متهم پس از حضور در پلیس امنیت عمومی به جرم ارتکابی اعتراف و برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس پلیس امنیت تهران با بیان اینکه متهم با صدور قرار مجرمیت روانه زندان شد، افزود: دستور انتشار تصویر متهم برای آگاهی سایر بزه‌دیدگان و طرح شکایت و اقامه دعوی خصوصی از ناحیه آنان از سوی دادیار پرونده صادر و سایر بانوان که توسط این دندانپزشک قلابی مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند می‌توانند به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران واقع در خیابان شهید قندی میدان نیلوفر برای طرح شکایت مراجعه کنند.
منبع: خبرگزاری ایرنا

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران از دستگیری فردی که با جعل عنوان دندان‌پزشک در خیابان توانیر تهران مطب دایر کرده و متهم به آزار جنسی زنان شده است، خبر داد. پلیس با انتشار تصویر دندانپزشک قلابی به دستور بازپرس پرونده، از شاکیان دعوت کرد برای طرح شکایت به پایگاه سوم پلیس امنیت عمومی تهران مراجعه …

Our Whatsapp