news victory

راهیابی ۵ دندانپزشک به مجلس نمایندگان آمریکا

By November 12, 2020 No Comments

به گزارش وبسایت انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) به دنبال برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا، از ۶ دندانپزشکی که نامزد انتخابات شده بودند، ۵ دندانپزشک به ۱۱۷امین کنگره‌ی ایالات متحده راه یافتند.

دکتر مایک سیمپسون، نماینده ایالت آیداهو برای دوازدهمین بار، دکتر پل گوسار نماینده ایالت آریزونا برای ششمین بار، دکتر برایان بابین نماینده‌ی ایالت تگزاس برای چهارمین بار، دکتر درو فرگوسن نماینده‌ی ایالت جورجیا برای سومین بار و دکتر جف ون درو نماینده‌ی ایالت نیوجرسی برای دومین بار نماینده‌ی ایالات خود در مجلس نمایندگان کنگره‌ی آمریکا شدند.

دکتر گری وگمن، نامزد حزب دموکرات ایالت پنسیلوانیا، ششمین دندانپزشکی بود که بدون سابقه‌ی سیاسی نامزد انتخابات ۲۰۲۰ مجلس نمایندگان آمریکا شد و با کسب ۳۰ درصد آراء نتیجه را به رقیب جمهوری‌خواه خود واگذار کرد. گفتنی است تمامی پنج دندانپزشکی که برنده‌ی انتخابات شدند، نامزد حزب جمهوری‌خواه بودند.

دکتر مایک سیمپسون، از حامیان تغییر قوانین مربوط به آب و انرژی و به کار بستن تحقیقات در زمینه‌ی انرژی هسته‌ای است. دکتر پل گوسار که فعالیت سیاسی خود را از سال ۲۰۱۰ شروع کرده، از مبارزان مهاجرت غیرقانونی، مدافعان امنیت مرزها، ایجاد اشتغال و جلوگیری از هزینه‌های اضافی دولت است. دکتر برایان بابین هم از محافظان منابع آبی، موافقان لغو اوباماکر و توقف مهاجرت غیرقانونی در مناطق تحت نمایندگی خود است. دکتر درو فرگوسن هم بر روی مواضع نظامی و قوی کردن ارتش، جایگزین کردن مالیات بر درآمد با مالیات ثابت، لغو اوباماکر تمرکز داشته است.

در این بین دکتر جف ون درو، با تغییر حزب خود از دموکرات به جمهوری‌خواه بیش از همه خبرساز شد و دونالد ترامپ، که خود به این حزب سیاسی گرایش دارد، این حرکت را «جسورانه» خوانده بود. چرا که اگرچه این دندانپزشک همواره از حمایت‌های دونالد ترامپ بهره‌مند بود؛ اما ایالتی که نماینده‌ی آن شد، طرفداران زیادی از جو بایدن داشت؛ اما در نهایت همه‌ی این‌ها نتوانستند بار دیگر مانع پیروزی او در انتخابات شوند. این نماینده که سابقه‌ی سناتوری را هم در کارنامه دارد، در دوران فعالیت سیاسی خود رویکردهای متناقضی را اتخاذ کرده است.

ADA در وبسایت خود نوشته است کمیته‌ی فعالیت‌های سیاسی انجمن دندانپزشکی آمریکا در حمایت از کمپین‌های این ۶ نامزد انتخابات ۲۰۲۰ که همگی آن‌ها دندانپزشک عمومی هستند، ۱ و ۳۵ صدم میلیون دلار هزینه کرده است.

به گزارش وبسایت انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA) به دنبال برگزاری انتخابات مجلس نمایندگان آمریکا، از ۶ دندانپزشکی که نامزد انتخابات شده بودند، ۵ دندانپزشک به ۱۱۷امین کنگره‌ی ایالات متحده راه یافتند. دکتر مایک سیمپسون، نماینده ایالت آیداهو برای دوازدهمین بار، دکتر پل گوسار نماینده ایالت آریزونا برای ششمین بار، دکتر برایان بابین نماینده‌ی ایالت تگزاس …

Our Whatsapp