news victoryتازه ها

پادکست‌های دندان‌پزشکی (۱)

By January 23, 2021 No Comments

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم.اولین بخش این مطلب پیش روی شماست:

Dentistry Uncensored podcast

«دندان‌پزشکی بدون سانسور» که دکتر هوارد فارن، مدیر مسئول مجله‌ی «شهر دندان‌پزشکی (DentalTown) آن را تهیه می‌‌کند، پادکستی با موضوع درمان‌های دندان‌پزشکی و مدیریت مطب است که تاکنون بیش از ۱۵۰۰ قسمت از آن منتشر شده است. دکتر فارن در این پادکست از متخصصین مختلف بهره می‌گیرد تا به شنوندگان کمک کنند خدمات دندان‌پزشکی را سریع‌تر، ارزان‌تر و با کیفیت بالاتر ارائه دهند.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در کست‌باکس

 

 

Bulletproof Dental Practice

پادکست مطب دندان‌پزشکی ضدگلوله که دو دندان‌پزشک آمریکایی تا به حال ۱۸۳ قسمت از آن را منتشر کرده‌اند، درباره نکات طلایی مختلف، از استراتژی‌های مدیریت مالی و کارکنان مطب گرفته تا درمان‌های دندان‌پزشکی صحبت می‌کند. شما می‌توانید با مراجعه به لینک زیر این پادکست را که تازه‌ترین قسمت آن حاوی نکاتی درباره اکلوژن است بشنوید.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در کست باکس

 

 

 

The Dental Hacks Podcast

این پادکست که تا به حال ۶۹۰ قسمت از آن منتشر شده، از سال ۲۰۱۴ هر هفته یک چالش درمانی دندان‌پزشکی را بررسی می‌کند. البته تعدادی از قسمت‌های آن، به سایر موضوعات مربوط به زندگی روزمره و چالش‌ها و مسائل روزانه دندان‌پزشکان هم اختصاص دارد.

سازندگان این پادکست، دو دندان‌پزشک عمومی آمریکایی به نام دکتر آلن مید و دکتر جیسون لیپسکامب هستند که از حضور دندان‌پزشکان متخصص هم در پادکست‌های خود بهره می‌برند.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در گوگل پادکستز

 

The Dentalpreneur

این پادکست انگلیسی که تا به حال ۱۰۷۷ قسمت از آن منتشر شده، محتوای صوتی در زمینه‌ی مدیریت مطب، استراتژی‌های اقتصادی، نحوه‌ی استخدام و آموزش کارکنان، مدیریت زمان و تکنولوژی فکر دندان‌پزشک و موضوعات مرتبط است که دندان‌پزشک کارآفرینی به نام دکتر مارک کاستس، آن را می‌سازد و معمولاً از سایر کارشناسان هم در هر قسمت بهره می‌برد.

دکتر کاستس خود تا به حال چندین مطب ساخته و به فروش رسانده و در پادکست‌هایش تجربیات خود را برای کمک به سایر دندان‌پزشکان به اشتراک می‌گذارد تا بتوانند از توانایی‌های بالقوه خود نهایت استفاده را ببرند.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در گوگل پادکستز

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم.اولین بخش این مطلب پیش روی شماست: Dentistry Uncensored podcast «دندان‌پزشکی بدون سانسور» که دکتر هوارد فارن، مدیر مسئول مجله‌ی «شهر دندان‌پزشکی (DentalTown) آن را …

Our Whatsapp