news victoryتازه ها

پادکست‌های دندان‌پزشکی (۲)

By February 2, 2021 No Comments

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم. دومین بخش این مطلب پیش روی شماست:

The Dental Practice Heroes Podcast

پادکست قهرمانان مطب دندانپزشکی

این پادکست که تا به حال ۹۹ قسمت از آن منتشر شده، مناظراتی درباره استراتژی‌های مدیریت مطب و کسب درآمد در اختیار شنوندگان قرار می‌دهد. تمام گروه دندان‌پزشکی از جمله دستیاران دندان‌پزشک، تکنسین‌های سلامت دهان، دندان‌پزشکان و کارکنان مطب مخاطب این بحث‌ها هستند.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در کست‌باکس

 

The Lifestyle Practice Podcast

پادکست سبک زندگی

این پادکست که موضوعات آن مرتبط با سبک زندگی و مدیریت فکر است با هدف بهبود شیوه زندگی دندان‌پزشکان برای کمک به کار درمانی و حرفه‌ای بهتر ساخته می‌شود. تاکنون ۷۰ قسمت از این پادکست منتشر شده است.

لینک پادکست در آیتونز

 

 

 

 

The Dental Clinical Companion

همراه دندان‌پزشکی بالینی

این پادکست که تا به حال ۱۰۸ قسمت از آن منتشر شده، با بهره گرفتن از متخصصان برجسته‌ی مختلف در دندان‌پزشکی بالینی، سعی در آموزش به دندان‌پزشکان برای بهینه کردن کار درمانی آن‌ها دارد.

لینک پادکست در اسپاتیفای

لینک پادکست در گوگل پادکستز

 

 

پادکست هنر اقتصاد و مدیریت دندان‌پزشکی

Art of Dental Finance and Management

این پادکست که تا به حال ۱۰۰ قسمت از آن منتشر شده است، محتوایی اقتصادی دارد و درباره موضوعاتی چون سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی معقول در دندان‌پزشکی تا رساندن مطب به حداکثر سوددهی صحبت می‌کند.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در گوگل پادکستز

 

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم. دومین بخش این مطلب پیش روی شماست: The Dental Practice Heroes Podcast پادکست قهرمانان مطب دندانپزشکی این پادکست که تا به حال ۹۹ قسمت …

Our Whatsapp