news victoryتازه ها

معرفی پادکست‌های دندان‌پزشکی (بخش سوم)

By February 11, 2021 No Comments

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم. سومین بخش این مطلب پیش روی شماست:

Dentist Brain Candy

این پادکست که تاکنون ۱۷۷ قسمت از آن منتشر شده، هر هفته یکی از موضوعات مرتبط با دندان‌پزشکی ترمیمی را مورد بحث قرار می‌دهد.

شاید بتوان مزیت این پادکست را کوتاه بودن هر قسمت از آن دانست. به طوری‌که دکتر برایان مک للند، سازنده‌ی آن به تنهایی در هر قسمت یکی از نکات مرتبط با ترمیم دندان‌ها یا مدیریت بیمار را که به تازگی در ژورنال‌های تخصصی دندان‌پزشکی منتشر شده‌اند، در یک اپیزود ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌ای که در حد حوصله‌ی شنونده است برای او شرح می‌دهد.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در کست‌باکس

لینک پادکست در اسپاتیفای

The Delivering WOW Dental Podcast‪

این پادکست که به انتخاب شنوندگان، رتبه‌ی اول را بین ۲۵ پادکست با موضوع «بانوان دندان‌پزشک» دارد، می‌کوشد به مخاطب بیاموزد چگونه دورنمای خود را تعیین کند و برای رسیدن به آن بر روی چه موضوعاتی تمرکز کند.

دکتر آنیسا هولمز، تهیه‌کننده‌ی این پادکست، از دندان‌پزشکان فعال فضای مجازی است و با مصاحبه با دندان‌پزشکان و کارآفرینان در سایر رشته‌ها، راهکارهایی را به مخاطب ارائه می‌دهد تا بهره‌وری و سودآوری مطب خود را افزایش دهد و برای خود برند موفقی بسازد.

تا به حال حدود ۲۰۰ قسمت از این پادکست منتشر شده که هر یک از آن‌ها در حد حوصله‌ی مخاطب هستند.

لینک پادکست در گوگل پادکستز

لینک پادکست در کست‌باکس

لینک پادکست در آیتونز

Dental Slang Podcast

زبان عامیانه دندان‌پزشکی

این پادکست که طی دو سال ۲۳ قسمت از آن منتشر شد، موضوعی متفاوت دارد و به بهبود شیوه‌ی ارتباط کلامی با بیماران مطب‌های دندان‌پزشکی می‌پردازد.

از آنجا که علم دندان‌پزشکی روندی رو به رشد دارد، در این پادکست، درباره شیوه‌های توضیح فرایندهای درمانی جدید به بیماران صحبت می‌شود.

لینک پادکست در کست‌باکس

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در اسپاتیفای

Dental Digest

این پادکست که تا به حال ۵۲ قسمت از آن منتشر شده، به مباحث درمانی دندان‌پزشکی می‌پردازد. تهیه‌کننده‌ی این پادکست که هر هفته دوشنبه یک قسمت از آن منتشر می‌شود، دکتر ملیسا سایبرت، دندان‌پزشک نیروی هوایی ارتش ایالات متحده‌ی آمریکا است و در هر قسمت از یک متخصص برای توضیح دادن یک موضوع بهره می‌گیرد.

شما می‌توانید با مراجعه به آدرس زیر این پادکست را که موضوع آخرین قسمت آن چگونگی دوام بخشیدن بیشتر به ترمیم‌های کامپوزیت است بشنوید.

لینک پادکست در آیتونز

 

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم. سومین بخش این مطلب پیش روی شماست: Dentist Brain Candy این پادکست که تاکنون ۱۷۷ قسمت از آن منتشر شده، هر هفته یکی از …

Our Whatsapp