news victoryتازه ها

راه‌اندازی کمپین خیریه برای طراحی لبخندی شبیه دیوید بکام

By February 19, 2021 No Comments

پسر ۲۳ ساله انگلیسی که رویای طرح لبخند دیوید بکام را در سر دارد و با کمک‌های مردمی روزگار می‌گذراند، به تازگی برای کامپوزیت ونیر دندان‌هایش از مردم درخواست اعانه کرده است!

رسانه‌های انگلیسی نوشته‌اند جک جانسون، که لقب «پادشاه اعانه‌» را دریافت کرده، تا به حال ۵۰ هزار پوند برای جراحی‌های زیبایی هزینه کرده و به تازگی با باز کردن یک اکانت دیگر در وبسایت خیریه Gofundme درخواست ۳۵۰۰ پوند کمک برای یک ست کامل ونیر دارد. او می‌گوید قصد دارد لبخندی شبیه دیوید بکام داشته باشد.

jack johnsonجک در این وبسایت می‌نویسد: «وقتی ۱۴ ساله بودم در مدرسه به شدت مورد آزار و اذیت قرار گرفتم. به حدی که تعدادی از دندان‌هایم شکست. این موضوع بر روی اعتماد به نفس و زندگی من تأثیر بدی گذاشته، به حدی که حتی نمی‌توانم سر یک قرار رمانتیک حاضر شوم! من نیاز به یک ست کامل ونیر برای فک بالا و پایینم دارم و به این منظور قصد دارم به ترکیه سفر کنم. کل مبلغی که برای هتل، پرواز، جلسات درمانی و مراقبت‌های بعد از ونیر نیاز دارم ۳۵۰۰ پوند است.»

او ادامه می‌دهد: «من صدها بار تلاش کرده‌ام دندان‌هایم را در مراکز دولت NHS درست کنم؛ اما پیچانده شدم. نمی‌دانم چرا نظام‌ درمانی دولتی انگلستان جراحی‌ها و درمان‌های زیبایی را پوشش نمی‌دهد؛ درحالیکه اشخاصی که حتی دست و پا ندارند در این مراکز پیوند می‌شوند! از عموم مردم انگلستان، دوستان و اعضاء خانواده‌ام عاجزانه تقاضا دارم اعانه کوچکی حتی به اندازه یک پوند برای من واریز کنند و مرا به لبخند رؤیاییم که همان لبخند دیوید بکام است برسانند.»

جالب اینجاست که جک، خود اظهار می‌کند با کمک‌های مردمی، زندگی راحتی برای خود دست و پا کرده و ماهانه ۵۴۹ پوند حقوق از کارافتادگی و ۹۴۰ پوند کمک مردمی دریافت می‌کند. او در یکی از مصاحبه‌های خود می‌گوید: «من از افسردگی و استرس شدید رنج می‌برم و به همین دلیل کار نمی‌کنم. البته باید صادقانه بگویم یک جا نشستن و پول جمع کردن از کمک دیگران هم صفایی دارد! به همین دلیل است که دوستانم مرا «پادشاه اعانه‌ها» خطاب می‌کنند.»

او که برای دست یافتن به چهره‌ای شبیه سلبریتی ایده‌آلش، تا به حال بوتاکس، لیپوساکشن، جراحی بینی، ایمپلنت گونه و پیوند ریش انجام داده، گفته قصد دارد پس از ونیر دندان، لیفت گردن و تزریق برنزه کننده هم انجام دهد. در ضمن او اعلام کرده قصد دارد ونیر دندان‌هایش را در کلینیک Comfort Zone  در ترکیه انجام دهد؛ چرا که سلبریتی‌های زیادی به آن مراجعه می‌کنند.

پسر ۲۳ ساله انگلیسی که رویای طرح لبخند دیوید بکام را در سر دارد و با کمک‌های مردمی روزگار می‌گذراند، به تازگی برای کامپوزیت ونیر دندان‌هایش از مردم درخواست اعانه کرده است! رسانه‌های انگلیسی نوشته‌اند جک جانسون، که لقب «پادشاه اعانه‌» را دریافت کرده، تا به حال ۵۰ هزار پوند برای جراحی‌های زیبایی هزینه کرده …

Our Whatsapp