news victoryتازه ها

لبخند زدن با دندان‌های فاصله‌دار، مد جدید زنان لندنی

By February 19, 2021 No Comments

دندان‌پزشکان انگلیسی می‌گویند فاصله بین دندان‌ها تحت تأثیر سلبریتی‌ها در این کشور مد شده است

بعد از ظاهر شدن جورجیا می جَگر، مدل انگلیسی با دندان‌های فاصله‌دار در تبلیغ یک برند لوازم آرایش مشهور در سال ۲۰۱۵ و پس از آن دیده شدن بازیگرانی چون فرانسسکا آلن و آرابلا چی با این لبخند، روز به روز زنان بیشتری برای ایجاد فاصله بین دندان‌هایشان به دندان‌پزشک مراجعه می‌کنند. از آنجا که جورجیا جگر در تبلیغ خود، جمله «قیافه لندنی پیدا کنید!» را گفته بود، دارا بودن این لبخند مشخصه «قیافه‌ی لندنی» (the London Look) نام گرفته است.

اُوزو ادوبا
اُوزو ادوبا

دکتر مارک هیووز، در گفتگو با دیلی میل می‌گوید: «از زمانی که این تبلیغ پخش شده است، زنانی برای ایجاد فاصله بین دندان‌هایشان به ما مراجعه می‌کنند که معمولاً در سنین ۲۰ سالگی خود هستند. البته زنان ۳۰ ساله و ۴۰ ساله هم گاهی می‌آیند و می‌خواهند درمان‌هایی که قبلاً برای بستن فاصله بین دندان‌هایشان انجام شده بوده را به عقب و دندان‌هایشان را به حالت قبل برگردانیم.»

اگرچه بسیاری از سلبریتی‌ها هزاران پوند برای به دست آوردن لبخند هالیوودی هزینه می‌کنند، اما علاقه‌مندان بازیگرانی مانند اُوزو ادوبا و لیلی آلدریج و تعداد دیگری که جدیداً در یک سریال پرطرفدار بازی می‌کنند، تغییراتی در این مد ایجاد کرده است.

دکتر هیووز خاطرنشان می‌کند: «۳ سال پیش از هر ۵ بیمار، ۴ نفر می‌خواستند فاصله بین دندان‌هایشان را ببندیم، اما حالا نیمی از بیماران می‌خواهند فاصله بین دندان‌هایشان را تا حدی ببندیم و لبخندشان را با آن بانمک‌تر کنیم. چرا که گاهی این فواصل نامتقارن هستند و ما می‌توانیم آن‌ها را اصلاح کرده و جذاب‌تر کنیم.»

منبع یاهو

دندان‌پزشکان انگلیسی می‌گویند فاصله بین دندان‌ها تحت تأثیر سلبریتی‌ها در این کشور مد شده است بعد از ظاهر شدن جورجیا می جَگر، مدل انگلیسی با دندان‌های فاصله‌دار در تبلیغ یک برند لوازم آرایش مشهور در سال ۲۰۱۵ و پس از آن دیده شدن بازیگرانی چون فرانسسکا آلن و آرابلا چی با این لبخند، روز به …

Our Whatsapp