news victoryتازه ها

معرفی پادکست‌های دندان‌پزشکی (بخش چهارم)

By April 15, 2021 No Comments

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم. چهارمین بخش این مطلب پیش روی شماست:

Dental A Team Podcast

این پادکست کاری از یک گروه مشاور دندان‌پزشکی است و تمرکز آن بر روی ساختن یک تیم دندان‌پزشکی بهتر، بهبود رابطه دندان‌پزشک و دستیار و سایر اعضاء گروه دندان‌پزشکی، بیشتر لذت بردن از کار، مدیریت استرس و عصبانیت و مقابله با یکنواختی و بی‌انگیزگی در کار دندان‌پزشکی است.

این پادکست که تا به حال بیش از ۳۵۰ قسمت از آن منتشر شده، به موضوعاتی مثل «اشتباهات رایج در تبلیغات دندان‌پزشکی»، «نیروی محرکه دندان‌پزشکی چیست؟»، «قرار دادن افراد درست در جایگاه‌های درست»، «نقطه‌ی ضعفی که باید در مطب خود اصلاح کنید» پرداخته که شما می‌توانید با مراجعه به آدرس‌های زیر به آن‌ها گوش کنید.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در گوگل پادکستز

The Everyday Practices Podcast

این پادکست که تا به حال بیش از ۱۰۰ قسمت از آن منتشر شده، توسط یک زوج دندان‌پزشک تهیه می‌شود که با دندان‌پزشکان و شاغلان حوزه‌های مرتبط، از فعالان درمانی گرفته تا صنعتی مصاحبه می‌کنند و به موضوعاتی مانند «با ترس خود از فی فور سرویس روبرو شوید»، «مدیریت بیمار ناراضی»، «بازاریابی در دوران ناامنی»، «فعال ماندن با وجود وقایع این روزها» پرداخته‌اند.

شما می‌توانید با مراجعه به آدرس‌های زیر به این پادکست گوش کنید.

لینک پادکست در استیچر

لینک پادکست در گوگل پادکستز

لینک پادکست در اسپاتیفای

The Delivering WOW Dental Podcast

دکتر الیزا هولمز در این پادکست که تاکنون نزدیک به ۲۰۰ قسمت از آن منتشر شده، سعی می‌کند به موضوعاتی بپردازد که به ساخت یک تیم دندان‌پزشکی کارآمد با بهره‌وری بالا کمک می‌کند. او برای این کار با دندان‌پزشکان و کارآفرینان غیردندان‌پزشک مصاحبه می‌کند.

در این سری پادکست‌ها، به موضوعاتی مانند «بایدها و نبایدهای ارائه طرح درمان»، «چگونه می‌توانید باعث شوید بیماران تمام عمرشان به مطب شما مراجعه کنند؟»، «چرا سودآوری مهم‌ترین چیز در مطب شما نیست؟»، «نکاتی برای ارتقاء سریع مطب» و «راه‌هایی برای افزایش پذیرش طرح درمان توسط بیمار» پرداخته شده که شما می‌توانید با مراجعه به آدرس‌های زیر به آن‌ها گوش کنید.

لینک پادکست در گوگل پادکستز

The Savvy Dentist

این پادکست یکی از محصولات شرکت Savvy Dentist است که با هدف مشاوره برای تغییر تکنولوژی فکر به‌منظور افزایش بهره‌وری مطب‌های دندان‌پزشکی تأسیس شده است.

دکتر جسی گرین، در این پادکست به سراغ دندان‌پزشکانی که با موانع مختلف در کار خود روبرو بوده‌اند می‌رود و پیشنهاد‌های آن‌ها برای غلبه بر این مشکلات را در اختیار شنوندگان می‌گذارد. علاوه بر این او با استراتژیست‌های اقتصادی درباره موضوعات مختلفی مثل املاک و مدیریت مالی هم مصاحبه می‌کند.

از جمله محتواهای این پادکست که تا به حال بیش از ۳۰۰ قسمت از آن منتشر شده می‌توان به مصاحبه‌ با دکتر راندا کالاشو، دندان‌پزشک عراقی که به عنوان پناهنده به آمریکا رفت و دندان‌پزشک برجسته‌ای شد، مصاحبه با مایکل یاردنی، مربی کنترل فکر و استراتژیست املاک و مستغلات با موضوع ساختن ذهنیت میلیون‌دلاری، مصاحبه با شنن والر، متخصص کارآفرینی در زمینه چگونگی ساختن یک گروه دندان‌پزشکی خودجوش و خودکار اشاره کرد.

شما می‌توانید با مراجعه به لینک‌های زیر پادکست دندان‌پزشک زرنگ را بشنوید.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در اسپاتیفای

The Dentist Money™ Show

این پادکست که تا به حال ۲۷۸ اپیزود از آن منتشر شده، تنها به مسائل اقتصادی کار دندان‌پزشکی می‌پردازد.

موضوعاتی مثل «چه زمانی خرید مطب عقلانی است؟»، «۵ تا از بزرگترین اشتباهاتی که صاحبان مطب‌ها‌ انجام می‌دهند»، «درآمد واقعی شما چقدر است؟ چیزی که بیشتر دندان‌پزشکان اشتباه می‌کنند»، «نصیحتی که دندان‌پزشکان می‌خواهند در مقابل نصیحتی که واقعاً به آن نیاز دارند» و«دو نکته‌ی قدرتمند برای رسیدن به راه‌حل‌های اقتصادی» در این پادکست مورد بحث قرار گرفته‌اند که می‌توانید با مراجعه به لینک‌های زیر به آن‌ها گوش کنید.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در اسپاتیفای

لینک پادکست در گوگل پادکستز

Dental up podcast

در این پادکست که تا به حال بیش از ۲۰۰ اپیزود از آن منتشر شده، دندان‌پزشکان شناخته شده از زندگی شخصی و حرفه‌ای، بهترین و بدترین روزهای کار دندان‌پزشکی، بهترین و بدترین کارکنان و رموز کاری خود سخن می‌گویند.

شما می‌توانید با مراجعه به لینک‌های زیر به این پادکست که آخرین قسمت آن درباره گسترش کار دندان‌پزشکی با استفاده از شبکه‌های اجتماعی است گوش کنید.

لینک پادکست در آیتونز

لینک پادکست در اسپاتیفای

لینک پادکست در کست‌باکس

در سلسله مطالب «پادکست‌های دندان‌پزشکی»، بنا داریم پادکست‌های انگلیسی که با موضوعات مختلف برای تیم دندان‌پزشکی تهیه می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی به آن‌ها را در اختیار خوانندگان قرار دهیم. چهارمین بخش این مطلب پیش روی شماست: Dental A Team Podcast این پادکست کاری از یک گروه مشاور دندان‌پزشکی است و تمرکز آن بر …

Our Whatsapp