news victoryتازه ها

یک دندان‌پزشک سال‌دارترین داوطلب انتخابات ۱۴۰۰

By May 13, 2021 No Comments

با شروع ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال۱۴۰۰ چهره‌های متفاوتی به لحاظ ظاهر، شخصیت و موقعیت اجتماعی برای کاندیداتوری در این انتخابات داوطلب می‌شوند که مورد توجه رسانه‌های خبری قرار می‌گیرند و گفته‌ها و چهره آنها در شبکه‌های خبری و سایت‌ها بازتاب می‌یابد. توجه رسانه‌ها به کاندیداها شاید یکی از دلایلی باشد که افرادی با ویژگی‌های متمایز به ساختمان وزارت کشور پا می‌گذارند و برای انتخابات ریاست جمهوری به عنوان داوطلب ثبت‌نام می‌کنند.

یکی از کاندیداهای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ دندان‌پزشکی است که رسانه‌ها به او لقب پیرترین داوطلب شرکت در انتخابات دادند. این شخص حسین برتون نام دارد که متولد سال ۱۳۱۴ است. او خود را دندان‌پزشک عمومی و فارغ‌التحصیل از آلمان معرفی کرده است.

جالب اینکه در جستجو در سایت سازمان نظام پزشکی هیچ نامی از وی به عنوان دارنده شماره نظام‌پزشکی یافت نشد.

 

با شروع ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال۱۴۰۰ چهره‌های متفاوتی به لحاظ ظاهر، شخصیت و موقعیت اجتماعی برای کاندیداتوری در این انتخابات داوطلب می‌شوند که مورد توجه رسانه‌های خبری قرار می‌گیرند و گفته‌ها و چهره آنها در شبکه‌های خبری و سایت‌ها بازتاب می‌یابد. توجه رسانه‌ها به کاندیداها شاید یکی از دلایلی باشد …

Our Whatsapp