news victoryتازه ها

جنجال بر سر پزشک تیم فوتبال استقلال

By May 14, 2021 No Comments

پس از آنکه فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، گفته بود که ایفمارک پزشک خود را به استقلال تحمیل کرده و اجازه نداده که پزشک مورد تایید او، در کادرفنی استقلال قرار گیرد، دکتر زهره هراتیان، مدیر ایفمارک دلیل مخالفت این نهاد را آن دانست که دکتر سید محمد آقا محمد آبادی در اصل یک دندانپزشک است و صلاحیت نشستن روی نیمکت تیم ورزشی را ندارد.
اما انتشار مدارک تحصیلی دکتر آقامحمدی نشان می‌دهد که اگرچه ایشان دارای تخصص جراحی فک و صورت است، دارای مدرک تحصیلی پزشکی از آلمان است و مدرک ایشان در وزارت بهداشت معادل سازی شده است.

پس از این اتفاقات باشگاه استقلال اقدام به انتشار مدارک دکتر آقامحمد آبادی پزشک تیم کرد که نشان میدهد وی مدرک پزشکی خود را به عنوان پزشک عمومی ظرف مدت ۶ سال از دانشگاه هامبورگ گرفته‌ و در ادامه و پس از ۴سال تحصیل موفق به دریافت مدرک دندانپزشکی شده‌ و در ادامه مدرک تخصص خود را در رشته جراحی فک و صورت در کشور آلمان اخذ کرده‌ و کلیه مدارک وی در سازمان نظام پزشکی تایید شده است.

پس از آنکه فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس، گفته بود که ایفمارک پزشک خود را به استقلال تحمیل کرده و اجازه نداده که پزشک مورد تایید او، در کادرفنی استقلال قرار گیرد، دکتر زهره هراتیان، مدیر ایفمارک دلیل مخالفت این نهاد را آن دانست که دکتر سید محمد آقا محمد …

Our Whatsapp