news victoryتازه ها

پلیس به دنبال آقای دندان‌پزشک، داماد مفقود خانواده‌ی خرمدین

By May 22, 2021 No Comments

پرونده‌ی پیچیده و هزارتوی خانواده‌ی خرمدین و قتل‌های خانوادگی پدر خانواده، روز به روز ابعاد وسیع‌تری پیدا کرده و احتمالات بیشتری را پیش می‌کشد.

اکبر خرمدین که ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ به دنبال کشف دست پسرش بابک در سطل زباله‌ای در شهرک اکباتان، بالاخره بعد از گذشت ۱۰ سال علاوه بر قتل پسرش، مجبور به اعتراف به قتل دامادش فرامرز در سال ۹۰ و سپس دخترش آرزو در سال ۹۷ شده بود، هنوز در مرحله‌ی بازجویی است و پلیس به دنبال شوهر اول آرزو که پدرش ادعا می‌کند یک دندان‌پزشک بوده است می‌گردد.

اکبر خرمدین در ادعاهای خود گفته است دخترش آرزو ابتدا با یک دندان‌پزشک ازدواج کرده و با یکدیگر زندگی خوبی داشتند؛ اما سال ۸۸ به دنبال بروز اختلافاتی از یکدیگر جدا شدند. سپس او با پسر عمه‌اش فرامرز ازدواج کرده که جانش را زیر ضربات چاقوی اکبر خرمدین از دست داده و پیکر مثله شده‌اش در سطل زباله‌ها رها شده است.

حال رسانه‌ها خبر از جستجوی پلیس برای کشف آقای دکتر یعنی داماد اول خانواده می‌دهند. البته بنا بر شنیده‌ها در فضای مجازی شوهر اول آرزو خرمدین در اصل دندان‌ساز بوده و تاکنون سرنخی از او پیدا نشده است.

 

پرونده‌ی پیچیده و هزارتوی خانواده‌ی خرمدین و قتل‌های خانوادگی پدر خانواده، روز به روز ابعاد وسیع‌تری پیدا کرده و احتمالات بیشتری را پیش می‌کشد. اکبر خرمدین که ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ به دنبال کشف دست پسرش بابک در سطل زباله‌ای در شهرک اکباتان، بالاخره بعد از گذشت ۱۰ سال علاوه بر قتل پسرش، مجبور به اعتراف …

Our Whatsapp