news victoryتازه ها

پزشک نیشابوری همسایه‌ی دندان‌پزشکش را با چاقو به قصد کشت مجروح و سپس خودکشی کرد!

By June 30, 2021 No Comments

ظهر سه‌شنبه، ٨تیرماه خبر حمله دکتر سعید ن. پزشک عمومی که گفته می‌شود با ضربات چاقو همکار دندان‌پزشکش را که در همسایگی یکدیگر مطب دارند، مجروح ساخته، جامعه پزشکی و شهروندانی را که از این خبر مطلع شده‌اند، در بهت و حیرت فرو برد.

دکتر سعید ن. از پزشکان شناخته شده‌ی نیشابور، با حضور در محل بانک سپه در خیابان امام خمینی (رو به روی پاساژ ناصرانی)، سراغ دکتر احمد ن. دندان‌پزشک رفته و پس از درگیری مختصر لفظی، با وارد کردن دست کم سه ضربه متوالی وی را به شدت مجروح کرد و خود به دلیل مسمومیتِ احتمالاً خودخواسته با دارو به بیمارستانی در مشهد منتقل شد.

شاهدان عینی گزارش کرده‌اند که این دندان‌پزشک شناخته شده و قدیمی با وجود خونریزی شدید و شدت جراحات با اقدامات درمانی صورت گرفته از مرگ نجات یافته است؛ اما پزشک ضارب دقایقی بعد از این حادثه خود نیز با حالتی آشفته به اورژانس مراجعه کرده، از مسمومیت دارویی خود با قرص برنج خبر داده و بلافاصله در محل اورژانس از هوش رفته است.

بر اساس اطلاعات دریافتی وی پس از اقدامات اولیه، به علت وخامت حالش با بالگرد به بیمارستانی در مشهد انتقال یافته است؛ اما تلاش پزشکان نتیجه نداده و ضارب مسموم فوت کرده است.

یک منبع آشنا با هر دو طرف این ماجرای خون‌بار از اختلاف و کدورت میان این دو نفر در روزهای اخیر خبر داده است./رکنا

ظهر سه‌شنبه، ٨تیرماه خبر حمله دکتر سعید ن. پزشک عمومی که گفته می‌شود با ضربات چاقو همکار دندان‌پزشکش را که در همسایگی یکدیگر مطب دارند، مجروح ساخته، جامعه پزشکی و شهروندانی را که از این خبر مطلع شده‌اند، در بهت و حیرت فرو برد. دکتر سعید ن. از پزشکان شناخته شده‌ی نیشابور، با حضور در …

Our Whatsapp