news

کنفرانس «احیاء بافت سخت و نرم» انجمن پریودنتولوژی بریتانیا

By سپتامبر 25, 2021 No Comments

انجمن پریودنتولوژی بریتانیا از ۱۲ تا ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۱ تا ۲۳ آبان ۱۴۰۰) کنفرانس «احیاء بافت سخت و نرم» برگزار می‌کند.

در این رویداد علمی که در کالج سلطنتی پزشکی لندن برگزار می‌شود، پانلی با حضور متخصصین و با موضوع «چالش‌های بالینی بیماری‌های پری ایمپلنت» برای روز آخر در نظر گرفته شده و ورکشاپ‌های عملی هم در هر سه روز برگزار خواهد شد.

از جمله برنامه‌های روز اول کنفرانس می‌توان به جلسات سخنرانی با موضوعات «مزایای ایمپلنت‌های زیرکونیا» و «نکات بالینی برای استفاده از L-PRF برای کمک به احیاء بافت نرم و سخت» اشاره کرد. «احیا یا ترمیم بافت»، «GTR چیست و آیا منجر به سوروایوال طولانی‌تر دندان می‌شود؟» از جمله برنامه‌های روز دوم هستند و در روز سوم راجع به مباحثی چون «احیا بافت نرم در اطراف دندان»، «احیا پریودنتال در هنگام بروز نواقص وسیع استخوانی و تأثیر درمان بافت نرم» صحبت می‌شود.

گفتنی است هزینه‌ی شرکت در کنفرانس «احیاء بافت سخت و نرم» انجمن پریودنتولوژی بریتانیا برای دندان‌پزشکان غیرعضو انجمن ۵۴۰ پوند و برای اعضاء ۳۷۵ پوند است.

علاقمندان می‌توانند برای اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه کنند.

https://www.bsperio.org.uk/events/bsp-event-calendar/bsp-conference-2020

انجمن پریودنتولوژی بریتانیا از ۱۲ تا ۱۴ نوامبر ۲۰۲۱ (۲۱ تا ۲۳ آبان ۱۴۰۰) کنفرانس «احیاء بافت سخت و نرم» برگزار می‌کند. در این رویداد علمی که در کالج سلطنتی پزشکی لندن برگزار می‌شود، پانلی با حضور متخصصین و با موضوع «چالش‌های بالینی بیماری‌های پری ایمپلنت» برای روز آخر در نظر گرفته شده و ورکشاپ‌های …