news

چالش تازه برای انجمن ارتودنتیست‌های ایران: بی‌میل اعضا برای کاندیداتوری

By سپتامبر 27, 2021 No Comments

بازرس انجمن در پیامی که در تاریخ دوازدهم شهریور با ضرب‌الاجل هفتاد و دو ساعته منتشر کرده است از اعضای انجمن “درخواست” کرده است در این انتخابات مشارکت کنند. (متن این پیام را در ادامه خواهید خواند)

🔹 اما چرا هیچ متخصص ارتودنسی حاضر به قدم پیش گذاشتن و کاندیداتوری در انتخابات انجمن ارتودنتیست‌های ایران نیست؟
مسلما عملکرد هیات‌مدیره فعلی و شرایط صنفی رشته ارتودنسی به ترتیبی بوده که نه تنها اکثر اعضای هیات مدیره فعلی که هیچ‌یک از اعضای دائم این انجمن حاضر به قبول مسئولیت در هیات‌مدیره آینده نیستند.
(پاسخ نماینده هیات‌مدیره به این پرسش دندانه را نیز در ادامه بخوانید)

🔹 متن درخواست بازرس انجمن از اعضا برای کاندیداتوری در انتخابات:
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت اساتید و همکاران عزیز،
ضمن تشکر از زحمات هیات مدیره های قبلی انجمن و بویژه هیات مدیره کنونی که بنده به عنوان بازرس در خدمتشان بودم،
با توجه به شرایط و مشکلات پیش روی صنف که احتمالا در سال‌های آتی بیشتر هم خواهند شد، از همه همکاران بزرگوار که دغدغه صنفمان را دارند، تقاضا دارم که با کاندید شدن در انتخابات پیش روی انجمن به انتخاب هیات مدیره‌ای کارآمد کمک نمایند.
از بقیه همکاران هم تقاضا دارم که دلسوزانه در انتخابات شرکت نمایند.بی تفاوتی جز آسیب به رشته چیزی در پی نخواهد داشت.
عزیزانی هم که منتقد هیات مدیره فعلی هستند، فرصت مناسبی است که با شرکت در انتخابات و ارائه برنامه‌های خود در راستای ارتقای انجمن قدم بردارند.
برای آخرین بار، تنها ۷۲ ساعت تا تاریخ ۱۵ شهریور به مهلت کاندید شدن همکاران افزوده شد. لطفا در صورت تمایل در این فرصت نهایی فرم کاندیداتوری خود را تکمیل و ارسال بفرمایید.
با تشکر
محمد بهناز| بازرس انجمن ارتودنتیست‌های ایران

🔹 پاسخ نماینده انجمن ارتودنتیست‌ها به پرسش دندانه در مورد دلیل عدم مشارکت اعضای انجمن در انتخابات:
«متاسفانه سردی در استقبال از انتخابات تا حدی فراگیر بوده و تقریبا شامل سازمان نظام پزشکی و همه انجمن های علمی می شود و بررسی علل آن از ضروریات است.
انتخابات انجمن ما دی ماه برگزار می گردد.
کمیته انتخابات در چند روز پیش رو تشکیل جلسه داده و با کمک هیات مدیره در جهت افزایش تعداد و تنوع کاندیداها همفکری خواهند کرد.
بنابراین این فرصت همچنان برای انجمن ارتودنتیستها وجود دارد و ما تلاش خود را انجام خواهیم داد.»
از شما تشکر می کنم

تصویر از سایت میهن ارتو

بازرس انجمن در پیامی که در تاریخ دوازدهم شهریور با ضرب‌الاجل هفتاد و دو ساعته منتشر کرده است از اعضای انجمن “درخواست” کرده است در این انتخابات مشارکت کنند. (متن این پیام را در ادامه خواهید خواند) 🔹 اما چرا هیچ متخصص ارتودنسی حاضر به قدم پیش گذاشتن و کاندیداتوری در انتخابات انجمن ارتودنتیست‌های ایران …