news

تمدید مهلت ثبت نام آزمون دانشنامه و گواهینامه دندانپزشکی سال ۱۴۰۰ تا بهمن‌ماه

By نوامبر 6, 2021 No Comments

مهلت ثبت‌نام آزمون و شفاهی کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی سال ۱۴۰۰ تمدید شد. آزمون کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی سال جاری روز سه شنبه ۱۹ بهمن و آزمون شفاهی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد داوطلبانی که در این بازه زمانی ۲۴ تا ۲۸ مهر موفق به ثبت‌نام نشده می‌توانند در روزهای ۲۳ تا ۲۷ آذرماه با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir مراجعه و به صورت اینترنتی ثبت‌نام کنند. داوطلبان باید در همین بازه زمانی نسبت به ثبت‌نام در سامانه obligat.behdasht.gov.ir نیز اقدام کنند.

مدارک لازم برای ثبت‌نام اینترنتی شامل تصویر اسکن شده از عکس ٣×۴ رنگی داوطلب، تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنتی و مدارک لازم برای ثبت‌نام دانش‌آموختگان خارج از کشور شامل تصویر اسکن شده از عکس ٣×۴ رنگی داوطلب، تصویر اسکن شده از معرفی‌نامه مرکز خدمات آموزشی جهت شرکت در آزمون، تصویر اسکن شده از صفحات اول و دوم شناسنامه و تکمیل فرم ثبت‌نام اینترنتی است.

روش پرداخت هزینه شرکت در آزمون مراجعه به لینک «پرداخت الکترونیک هزینه ثبت‌نام» و پرداخت هزینه شرکت در آزمون را بر اساس مبالغ مندرج در سایت با استفاده از کارت‌های بانکی عضو شتاب پرداخت است. داوطلب پس از دریافت کد پرداخت می‌تواند ثبت‌نام کند.

هزینه ثبت‌نام برای افرادی که برای نخستین بار در آزمون شرکت می‌کنند یک میلیون و ۵۰۰ هزار ریال، برای افرادی که برای دومین بار در آزمون شرکت می‌کنند ۳ میلیون ریال و برای افرادی که برای سومین بار یا بیشتر در آزمون شرکت می‌کنند ۶ میلیون ریال است./ ایسنا

مهلت ثبت‌نام آزمون و شفاهی کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی سال ۱۴۰۰ تمدید شد. آزمون کتبی دانشنامه و گواهینامه تخصصی دندانپزشکی سال جاری روز سه شنبه ۱۹ بهمن و آزمون شفاهی روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ۲۰، ۲۱ و ۲۲ بهمن ۱۴۰۰ برگزار می‌شود. مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد داوطلبانی که در این …