news

دندان عقل، هافبک جوان چلسی را از بازی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بازداشت

By نوامبر 6, 2021 No Comments

میسون مونت، هافبک چلسی به دلیل عفونت دندان عقل تا مرحله حذف از اردوی تیم ملی انگلیس پیش رفته است.

زمانی که فهرست بازیکنان مدنظر گرت ساوت گیت، سرمربی تیم فوتبال انگلیس، برای حضور در دو بازی آخر مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام شد، نام این بازیکن در این فهرست به چشم می‌خورد؛ اما توماس توخل، سرمربی چلسی، در کنفرانس خبری خود تائید کرد که مونت هنوز صد درصد آماده نیست و شاید دیرتر از موعد مقرر نیز به اردوی تیم ملی انگلیس اضافه شود.

این سرمربی آلمانی درباره شرایط هافبک جوان تیمش گفت:«شرایط میسون کمی عجیب است. او مریض بود. دردی که از ناحیه دندان عقل داشت باعث شد که او بیمار شود چون عفونت کرده بود. میسون روز پنج‌شنبه به تمرینات برگشت؛ اما وزن از دست داده چون در طول این مدت نتوانسته درست غذا بخورد و تحت درمان نیز بوده است.»

او در ادامه اضافه کرد:«باید ببینیم که شرایط چطور پیش می‌رود. او در فهرست تیم قرار دارد و می‌تواند در بازی برابر برنلی دقایقی در زمین حاضر شود اما ما باید منتظر واکنش بدنش باشیم چون به نظر می‌رسد که او نیاز به انجام درمانی جدی دارد. اگر همه‌چیز خوب پیش برود، انتظار می‌رود که او بتواند به اردوی تیم ملی ملحق شود؛ اما او قطعاً باید درمانی جدی برای دندان عقلش دریافت کند؛ بنابراین ممکن است کمی دیرتر به تیم ملی برسد یا شاید نتواند در اردو حاضر شود.»

غیبت مونت در دو دیدار مهم تیم ملی انگلیس در مرحله انتخابی جام جهانی می‌تواند برای او بسیار ناراحت‌کننده باشد و توخل در این باره اظهار داشت:«ما همیشه سعی می‌کنیم به او قوت قلب بدهیم چون به این که به تیم ملی دعوت شده افتخار می‌کنیم. این تاکتیک ما نیست که پشت درهای بسته تصمیم گرفته باشیم او را اینجا نگه داریم؛ اما خودمان را مسئول سلامتی او می‌دانیم و باید از این بازیکن مراقبت کنیم. ما هر کاری می‌کنیم تا شرایط او خوب باشد.» / ورزش سه

 

میسون مونت، هافبک چلسی به دلیل عفونت دندان عقل تا مرحله حذف از اردوی تیم ملی انگلیس پیش رفته است. زمانی که فهرست بازیکنان مدنظر گرت ساوت گیت، سرمربی تیم فوتبال انگلیس، برای حضور در دو بازی آخر مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر اعلام شد، نام این بازیکن در این فهرست به چشم می‌خورد؛ …