news

ترفند دندان‌پزشک ایتالیایی برای فرار از واکسن با دست مصنوعی

By دسامبر 5, 2021 No Comments

دندان‌پزشک ایتالیایی در آخرین تلاش‌های خود برای گریز از واکسن کرونا، با دست مصنوعی به مرکز واکسیناسیون رفت!

آسوشیتدپرس نوشت روز سه‌شنبه‌ی هفته‌ی گذشته یکی از اشخاصی که در شمال استان بیه‌لا در ایتالیا مشغول تزریق واکسن بود، با دیدن بازوی یک دندان‌پزشک، بلافاصله فهمید با یک چیز غیرعادی روبرو است.

این پرستار می‌گوید: «وقتی می خواستم به بازوی این شخص که یک مرد ۵۷ بود واکسن بزنم، احساس کردم پوستش سرد و چسبناک و رنگش زیادی روشن است.»

او ادامه می‌دهد: «اول فکر کردم آقای دکتر دست مصنوعی دارد و اشتباهی از من می خواهد به آن واکسن بزنم. وقتی لباسش را بالاتر زدم، دیدم که بازویش سیلیکونی است و بلافاصله متوجه شدم می‌خواهد من بر روی این دست مصنوعی واکسن بزنم تا از واکسن زدن فرار کند.»

آقای دکتر بعد از رو شدن دستش به پرستار گفته بود به خاطر واکسن نزدن از کار تعلیق شده و از آنجا که از دوشنبه سینماها، تئاترها، رستوران‌ها و سایر مراکز تجمعی فقط با کارت واکسن به افراد اجازه‌ی ورود می‌دهند، می‌خواهد بدون واکسن زدن به زندگی عادی بپردازد.

این پرستار می‌گوید: «آقای دکتر شخص مودبی بود و وقتی دید تلاشش به نتیجه‌ای نمی رسد مرکز را ترک کرد؛ اما ما با خود فکر کردیم این در اصل یک تلاش برای تقلب بوده و به همین دلیل موضوع را به مراجع ذی ربط گزارش دادیم و شخص تحت تعقیب قرار گرفته است.»

در حال حاضر ایتالیا ۸۵ درصد مردم ۱۲ سال به بالای خود را واکسینه کرده؛ اما افراد ۳۰ تا ۵۹ ساله، بیشترین مقاومت را در برابر واکسن کرونا از خود نشان می‌دهند و ۳.۵ میلیون نفر از آنان هنوز دوز اول واکسن خود را هم دریافت نکرده‌‌اند.

 

دندان‌پزشک ایتالیایی در آخرین تلاش‌های خود برای گریز از واکسن کرونا، با دست مصنوعی به مرکز واکسیناسیون رفت! آسوشیتدپرس نوشت روز سه‌شنبه‌ی هفته‌ی گذشته یکی از اشخاصی که در شمال استان بیه‌لا در ایتالیا مشغول تزریق واکسن بود، با دیدن بازوی یک دندان‌پزشک، بلافاصله فهمید با یک چیز غیرعادی روبرو است. این پرستار می‌گوید: «وقتی …