Uncategorized fa

دستگیری نادندانپزشک ۱۷ ساله در رشت!

By ژانویه 6, 2022 No Comments

جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری دندانپزشک قلابی ۱۷ ساله توسط ماموران پلیس امنیت عمومی در شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ حسین حسن‌پور گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با توجه به تحقیقاتی صورت گرفته متوجه شدند فردی با جعل عنوان پزشک و راه‌اندازی غیرقانونی مطب دندانپزشکی در یکی از محله‌های شهرستان رشت در حال ارائه خدمات درمانی به مردم است.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پس از هماهنگی قضائی به همراه نماینده دانشگاه علوم پزشکی به آدرس مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی اضافه کرد: در بازدید از این مکان مشاهده شد، مطب دندانپزشکی به صورت غیرقانونی در حال فعالیت است و متصدی آن نیز با پوشش فرم پزشکی نسبت به ارائه خدمات درمانی به مردم بدون هیچگونه مدرک معتبر و مجوز قانونی اقدام می‌کند.

سرهنگ حسن‌پور از پلمب مطب این فرد با هماهنگی قضائی خبر داد و افزود: متهم ۱۷ ساله این پرونده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری دندانپزشک قلابی ۱۷ ساله توسط ماموران پلیس امنیت عمومی در شهرستان رشت خبر داد. سرهنگ حسین حسن‌پور گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با توجه به تحقیقاتی صورت گرفته متوجه شدند فردی با جعل عنوان پزشک و راه‌اندازی غیرقانونی مطب دندانپزشکی در یکی از محله‌های شهرستان رشت در حال …