news

پایان مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری تخصصی دندانپزشکی ۱۴۰۱

By مارس 18, 2022 No Comments

فرصت ثبت نام در سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال ۱۴۰۱ امروز دوشنبه ۲۳ اسفندماه پایان می یابد.

ثبت نام تنها از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می شود و داوطلبان تا ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ با مراجعه به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مدارکی که پیشتر اسکن و آماده کرده اند را ارسال و با تکمیل فرم ثبت نام، برای شرکت در آزمون نام نویسی کنند.

در صورت عدم ارسال یا نقص مدارک مربوط به سهمیه در بازه ثبت نام (و زمان ارفاقی تکمیل مدارک)، سهمیه مورد درخواست برای داوطلب لحاظ نخواهد شد. پس از پایان مهلت ثبت نام، تغییر سهمیه به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال ۱۴۰۱ رأس ساعت ٠٨:٣٠صبح روز پنج شنبه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱ در تعدادی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور برگزار می شود./ مهر

فرصت ثبت نام در سی و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار در رشته های تخصصی دندانپزشکی در سال ۱۴۰۱ امروز دوشنبه ۲۳ اسفندماه پایان می یابد. ثبت نام تنها از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir انجام می شود و داوطلبان تا ساعت ۱۲ امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ با مراجعه به …