news

خودکشی دسته جمعی و عجیب دندان‌پزشک فرانسوی به همراه خانواده‌اش

By مارس 30, 2022 No Comments

پلیس سوئیس با تأیید خبر خودکشی دسته‌جمعی یک خانواده فرانسوی، اعلام کرد که این ۵ نفر روز پنج‌شنبه ۲۴ مارس یک به یک از بالکن طبقه هفتم آپارتمان محل سکونت خود در شهر مونترو سوئیس به خیابان پریده‌اند.

به گزارش یورونیوز بر اساس اعلام پلیس سوئیس، ‌۴ عضو این خانواده فرانسوی پس از سقوط از طبقه هفتم آپارتمان محل سکونت خود جان باخته‌اند و تنها پسر پانزده‌ ساله‌شان از سقوط، جان سالم به در برده که اینک در کما قرار دارد.

به گزارش رسانه‌های خبری محلی، مادر خانواده و خواهرش که هر دو جان باخته‌اند، دندانپزشک و چشم‌پزشک بوده‌اند. همچنین گفته شده است که پدر ۴۰ ساله خانواده هم به تجارت مشغول بوده اما از خانه کار می‌کرده است. دختر خانواده نیز ۸ ساله بوده است که در این حادثه جان باخته است.

تحقیقات نشان می‌دهد این پنج نفر یکی پس از دیگری و در فاصله پنج دقیقه از ارتفاع بیش از بیست متری سقوط کرده‌اند. همچنین بازرسان تاکنون به نشانه‌ای که حکایت از درگیری در محل وقوع حادثه داشته باشد، دست نیافته‌اند.

گزارش‌های خبری حکایت از آن دارد که این خانواده به نسبت گوشه‌گیر بوده و ارتباط کمی با دنیای بیرون داشته‌اند، به گونه‌ای که تنها خواهر و مادر خانواده در بیرون از خانه کار می‌کرده است.
پلیس سوئیس می‌گوید این خانواده که از چند سال پیش در سوئیس زندگی می‌کردند، به جز در ارتباط با تحصیل، نه برای سیستم قضایی و نه برای خدمات پلیس شناخته شده نبوده‌اند.

رسانه‌های خبری می‌گویند نیروهای پلیس سوئیس صبح روز واقعه به محل زندگی این خانواده مراجعه کرده بودند تا در مورد تحصیل پسر آن‌ها تحقیق کنند اما نتوانستند با هیچ‌یک از اعضای این خانواده دیدار کنند.

پلیس سوئیس با تأیید خبر خودکشی دسته‌جمعی یک خانواده فرانسوی، اعلام کرد که این ۵ نفر روز پنج‌شنبه ۲۴ مارس یک به یک از بالکن طبقه هفتم آپارتمان محل سکونت خود در شهر مونترو سوئیس به خیابان پریده‌اند. به گزارش یورونیوز بر اساس اعلام پلیس سوئیس، ‌۴ عضو این خانواده فرانسوی پس از سقوط از …