news

دیدنی‌های ایران به روایت یک دندانپزشک

By آوریل 26, 2022 No Comments

کلیپی زیبا و دیدنی حاصل هنر و تلاش دکتر خشایار لهراسبی، از دندانپزشکان خوش ذوق و هنرمند که بیش از شش سال صرف تصویربرداری هوایی از دیدنی‌های ایران‌زمین کرده است.

دکتر لهراسبی در اینستاگرام خود درباره این کلیپ چنین نوشته است:
دیار عاشقى هایم
بماند به یادگار که گلچینیست از شش سال تلاش بى وقفه و بیش از هزار کیلومتر تصویر بردارى هوایى که تقدیم میشود به نگاه گرمتان.وقتى به مسیرى که براى ثبت این تصاویر طى شده مینگرم به واقع متعجب میشوم که چگونه و با کدامین نیرو این مسیر را پیموده ام؟!! شاید عشقى عظیم داشته ام ، شاید هم هدفى بزرگ .
هرچند ساخت کلیپى جامع از ایرانزمین نیاز به پرده محشر دارد و در قالب یک کلیپ نمیگنجد و جاى استانهاى زیادى همچون آذربایجان، خوزستان ، کردستان ، خراسان ، سیستان و بلوچستان… در این تصاویر خالیست و امیدوارم اگر عمرى بود به تدریج و در سفرهاى آتى این تصاویر را تکمیل کنم.
اصلاحیه : روستاى تاریخى ابیانه زیر مجموعه شهرستان زیباى نطنز است که متاسفانه اشتباها کاشان نوشته شده است و از مردم خونگرم و میهمان‌نواز شهرستان نطنز عذر میخواهم

dr khashayar lohhrasbiکلیپی زیبا و دیدنی حاصل هنر و تلاش دکتر خشایار لهراسبی، از دندانپزشکان خوش ذوق و هنرمند که بیش از شش سال صرف تصویربرداری هوایی از دیدنی‌های ایران‌زمین کرده است. دکتر لهراسبی در اینستاگرام خود درباره این کلیپ چنین نوشته است: دیار عاشقى هایم بماند به یادگار که گلچینیست از شش سال تلاش بى وقفه …