news

پادکست بیستوری، عضو جدید خانواده دندانه

By سپتامبر 4, 2022 No Comments

پادکست بیستوری عضو جدید گروه رسانه‌ای دندانه است که با انتشار اولین شماره در شهریور ماه ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرد.
در این پادکست بنا داریم به سراغ آن دسته از اعضای جامعه پزشکی برویم که زندگی حرفه‌ای و شخصی الهام‌بخش و شاید متفاوتی داشته‌ و دارند و در قالب یک گفتگوی صمیمانه مسیری که طی کرده‌اند و پستی و بلندی‌های آن را با هم مرور کنیم.
البته گفتگوهای ما یک صحبت خشک و رسمی نیست. شاید عنوان پادکست بیشتر از هر چیز گویای قالبی باشد که ما برای این مسیر انتخاب کرده‌ایم. ما برای ورود به دنیای میهمانان خودمان بیستوری دست می‌گیریم! دنیای آنها را می‌شکافیم و واکاوی می‌کنیم تا جنبه‌های تازه‌ای از سبک زندگی حرفه‌ای‌شان را کشف کنیم: هرچند در این مسیر به حدودی که قانون جزا و اخلاق پزشکی مشخص کرده‌اند پایبندیم!

در اپیزود اول بیستوری به سراغ دندان‌پزشکان می‌رویم و با روایت تعدادی از آنها از زندگی حرفه‌ای‌شان آشنا می‌شویم.
البته در پادکست برنامه‌های ویژه و متفاوتی هم خواهیم داشت که به تدریج با آنها آشنا خواهید شد.

امیدوارم لطف و همراهی شما شامل حال ما بشه و با سابسکرایب پادکست در اپ‌های پادگیر و البته معرفی پادکست به دوستان و بازخورد از طریق پست و استوری از ما حمایت کنید.
آدرس سایت پادکست bistoori.ir است. پادکست بیستتوری را می‌توانید از طریق اپ‌های پادگیر از جمله کست‌باکس و اسپاتیفای یا با مراجعه به کانال تلگرام بیستوری بشنوید.

پادکست بیستوری عضو جدید گروه رسانه‌ای دندانه است که با انتشار اولین شماره در شهریور ماه ۱۴۰۱ فعالیت خود را آغاز کرد. در این پادکست بنا داریم به سراغ آن دسته از اعضای جامعه پزشکی برویم که زندگی حرفه‌ای و شخصی الهام‌بخش و شاید متفاوتی داشته‌ و دارند و در قالب یک گفتگوی صمیمانه مسیری …