news

انتشار اپیزود دوم پادکست بیستوری| گفتگو با دکتر ارژنگ خلیلی

By سپتامبر 9, 2022 No Comments

اپیزود دوم پادکست بیستوری روز جمعه هجدهم شهریور ۱۴۰۱ منتشر شد

پادکست بیستوری یک پادکست گفتگومحور است که به سراغ پزشکانی می‌رود ککه زنده متفاوت و الهام‌بخشی داشته‌اند. در فصل اول این پادکست سیامک شایان، میزبان پادکست، به سراغ جممعی از دندان‌پزشکان شناخته شده می‌رود و درباره مسیری که در زنندگی شخصی و حرفه‌ای طی کرده‌اند با آنها گفتگو می‌کند.

میهمان دومین قسمت این پادکست دکتر ارژنگ خلیلی‌ست.

دکتر خلیلی یک دندان‌پزشک فعال و پر جنب‌ و جوش در فضای مجازی و حقیقی‌ست که خیلی از دندانن‌پزشک‌ها او را بابت مطالب طنز و نغز و البته انتقادی که در صفحه اینستاگرامش منتشر می‌کند، می‌شناسند. او که در بحث آشپزی صاحب ادعاست، در اوایل دوره کرونا در ابتکاری جالب صفحه شف‌دنتیست رو راه انداخت و دندان‌پزشکان در قرنطینه مانده رو به چالش آشپزی دعوت کرد.

صفحه آرتیست‌دنتیست را فرصتی برای معرفی دندان‌پزشکان هنرمند و متفاوت قرار داده و استوری‌های صفحه شخصی اینستاگرامش هم دیوار نیازمندی‌های دندان‌پزشکان جویای کار ومتقاضی استخدام منشی و دستیار است.
او همچنین سابقه پر رنگی در فعالیت هاای خیریه و تدارک دیدن کمپین‌های خیریه برای درمان کودکان نیازمند دارد.

دکتر خلیلی حالا پس از بیست سال فعالیت درمانی در حوزه دندان‌پزشکی به سراغ درس و دانشگاه رفته و مشغول تحصیل در رشته حقوق شده تا شاید بتوانند از حقوق خودش و هم‌صنفانش بهتر و بیشتر دفاع کند.

اپیزود دوم بیستوری در شهریور ماه ۱۴۰۱ منتشر می‌شود و آن را می‌توانید علاوه بر سایت بیستوری، در کانال تلگرام و اکثر اپ‌های پادگیر نظیر کست‌باکس و گوگل‌پادکست و اسپاتیفای بشنوید

صفحه اینستاگرام بیستوری
صفحه اینستاگرام دکتر ارژنگ خلیلی

حامی اپیزود دوم بیستوری شرکت دانش‌بنیان پارلا، تولیدکننده مواد و محصولات باکیفیت دندان‌پزشکی است.
با مرور صفحه اینستاگرام پارلا با این شرکت و سبد کالایی متنوع آن بیشتر اشنا شوید

اپیزود دوم پادکست بیستوری روز جمعه هجدهم شهریور ۱۴۰۱ منتشر شد پادکست بیستوری یک پادکست گفتگومحور است که به سراغ پزشکانی می‌رود ککه زنده متفاوت و الهام‌بخشی داشته‌اند. در فصل اول این پادکست سیامک شایان، میزبان پادکست، به سراغ جممعی از دندان‌پزشکان شناخته شده می‌رود و درباره مسیری که در زنندگی شخصی و حرفه‌ای طی …