news

فراهم شدن امکان پوشش بیمه تکمیلی درمان برای پرسنل مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی

By سپتامبر 9, 2022 No Comments

دکتر رضا مسائلی مدیرعامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی:

از سال قبل موضوع بیمه درمان تکمیلی خادمین سلامت، با همکاری بیمه مرکزی در دستور کار قرار گرفت که این طرح برای کلینیک‌ها، داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت اجرا می‌شود و این افراد می‌توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی استفاده کنند.

طرح بیمه تکمیلی خادمین سلامت با تحت پوشش قرار گرفتن افراد در گروه‌های کمتر از ۵۰ نفر اجرا می‌شود. افراد ماهیانه با کمتر از ۳۰۰ هزار تومان می‌توانند خود و افراد تحت تکفلشان را بیمه تکمیلی کنند.

این طرح متعلق به انجمن ها و تشکل های حوزه سلامت است و فرآیند انجام بیمه درمان تکمیلی به صورت آنلاین و در دو مرحله است که ابتدا ثبت نام توسط کارفرما و سپس توسط کارکنان انجام می شود.

دندانه:
با توجه به اینکه طبق قرارداد بعد از تمام شدن مهلت ثبت نام فقط نیروهای جدیدالاستخدام ، ازدواج و نوزاد تازه متولد شده قابل اضافه شدن هستند، پیشنهاد می‌شود همکاران برای اخذ بیمه تکمیلی پرسنل خود در اولین زمان ممکن اقدام کنند

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ بیمه تکمیلی خادمان سلامت باید به سایت صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی مراجعه کنید

صندوق تعاون و رفاه

دکتر رضا مسائلی مدیرعامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی: از سال قبل موضوع بیمه درمان تکمیلی خادمین سلامت، با همکاری بیمه مرکزی در دستور کار قرار گرفت که این طرح برای کلینیک‌ها، داروخانه‌ها، آزمایشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان حوزه سلامت اجرا می‌شود و این افراد می‌توانند از خدمات بیمه درمان تکمیلی استفاده کنند. …