Uncategorized

کمک ۱/۵میلیون دلاری FDA برای تهیه دستورالعمل مدیریت درد در دندانپزشکی

By September 5, 2020 No Comments

موسسه‌ی تازه‌تاسیس علم و پژوهش انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADASRI) به همراه دانشگاه پیتسبورگ با دریافت بودجه‌ یک و نیم میلیون دلاری سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برنامه‌ سه‌ساله‌ای را برای ارزیابی، اجرا، توسعه و انتشار دستورالعمل بالینی ملی مدیریت درد شدید در دندانپزشکی آغاز کردند.

به گزارش وبسایت انجمن دندان‌پزشکی آمریکا، این پروژه بر روی تعیین نقش مخدرها در دندانپزشکی، نشانه‌های داروهای مخدر و موارد منع مصرف آن‌ها در تمام رشته‌های تخصصی دندانپزشکی تمرکز می‌کند. این پروژه دسترسی بیمار و درمانگر را به مشاهدات و توصیه‌های مورد نیاز برای تصمیم‌گیری درباره مدیرت درد شدید بهبود می‌بخشد.

دکتر اِلونسو کراسکو لابرا، از مدیران ارشد ADASRI و دبورا پولک، از متخصصین دانشگاه پیتسبورگ، به عنوان مدیران تحقیقاتی در این پروژه با یکدیگر همکاری خواهند داشت.

دکتر کراسکو لابرا می‌گوید: «به‌عنوان عضوی از موسسه علم و پژوهش انجمن دندانپزشکی آمریکا، معتقدم این پروژه تعهد قوی موسسه ADASRI را به ارائه تحقیقاتی با موضوعات مهم برای عموم مردم و حرفه دندانپزشکی نشان می‌دهد.»
او ادامه می‌دهد: «اختصاص این بودجه اقدام دیگری هم‌راستای تلاش‌های ADA برای تضمین مدیریت مطلوب درد شدید در دندانپزشکی و نحوه مصرف داروهای مخدر است.»

انجمن دندانپزشکی آمریکا سال ۲۰۱۸  قانونی برای داروهای مخدر وضع کرد که از محدودیت‌های تجویز آن‌ها و آموزش مداوم اجباری برای دندانپزشکان حمایت می‌کند. این قانون بر اساس قانونی قبلی وضع شده است که توصیه می‌کند دندانپزشکان از مسکن‌های غیراستروئیدی ضدالتهابی به‌عنوان اولین گزینه برای درمان درد شدید استفاده کنند.

موسسه‌ی تازه‌تاسیس علم و پژوهش انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADASRI) به همراه دانشگاه پیتسبورگ با دریافت بودجه‌ یک و نیم میلیون دلاری سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برنامه‌ سه‌ساله‌ای را برای ارزیابی، اجرا، توسعه و انتشار دستورالعمل بالینی ملی مدیریت درد شدید در دندانپزشکی آغاز کردند. به گزارش وبسایت انجمن دندان‌پزشکی آمریکا، این پروژه بر …

Generated by Feedzy