Uncategorized

موضع‌گیری جامعه دندان‌پزشکی ایران در برابر عملکرد سایت دنت‌آنلاین

By September 8, 2020 No Comments

رییس هیات مدیره جامعه دندانپزشکی ایران در نامه به مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت خواستار حذف سایت دنت آنلاین از لیست شرکت های مورد تایید جهت توزیع آنلاین اقلام حفاظتی شد.
در این نامه از افزایش شکایت دندانپزشکان از نحوه عملکرد مدیریت و کارکنان سایت مذکور و عدم اصلاح رویه علی رغم تذکرات چندین باره جامعه دندانپزشکی ایران بهدعنوان دلیل طرح این درخواست نام برده شده است.
متن نامه را در ادامه بخوانید:

جناب آقای مهندس صفوی
مدیرکل محترم تجهیزات و ملزومات پزشکی
با سلام و سپاس از همکاری هایی که همواره با جامعه دندانپزشکی داشته اید، به استحضار میرساند؛
جامعه دندانپزشکی ایران در راستای پیگیری مطالبات همکاران و کمک به مسئولان امر جهت ساماندهی توزیع آنلاین اقلام حفاظتی در ابتدای سال جاری ۴ شرکت شناخته شده در جامعه دندانپزشکی را معرفی نمود. پس از مدتی آن اداره کل محترم،اسامی دو شرکت از شرکتهای مورد تایید جامعه یعنی شرکت آپاداناتک و شرکت تکتا آفرین فناوران ایساتیس (برند دندال) را به همراه شرکت کاسپین طب تریتا (برند دنت آنلاین) معرفی کرد. در ادامه و با همکاری اداره محترم نظارت آن اداره کل، بازرگانی محمودزاده (برند دیجی دنتال) و شرکت توسعه تجارت درمان آمیتیس (برند دندانت) به جمع مذکور اضافه شدند. و طی جلسات مکرر هماهنگی های لازم جهت توزیع مناسب و عادلانه صورت گرفت.
اگرچه به دلیل مشکلات فنی و عدم آشنایی همکاران، وجود اشکال و ایراد در موضوع توزیع آنلاین امری طبیعی است، لیکن در مورد ثبت نام، سفارش کالا، نحوه ارسال و مهمتر از همه برخوردهای نامناسب مدیر و کارکنان شرکت دنت آنلاین شکایات زیادی وجود داشت. با توجه به ازدیاد شکایت ها از سایت مذکور و همچنین تخلفات گزارش شده در ارائه فاکتور مناسب به همکاران و عدم اصلاح رویه فوق بارها تذکر از سوی جامعه دندانپزشکی ایران به شرکت مذکور، داده شد.همچنین موارد مربوطه طی چند نوبت از طریق فضای مجازی به رییس محترم اداره نظارت منعکس گردید. ولی متاسفانه اقدام مناسبی از سوی شرکت مزبور صورت نگرفت.

اکنون با توجه به موارد گفته شده در راستای صیانت از حرمت همکاران و تلاش در جهت ارایه خدمت مناسب،درخواست حذف این شرکت از لیست شرکت های معرفی شده به آن اداره محترم جهت توزیع اقلام سهمیه ای را خواهانیم.
ضمنا در صورت نیاز بخشی هایی از مطالب مطرح شده توسط همکاران تقدیم می گردد.
دکتر علی تاجرنیا
رییس هیات مدیره جامعه دندانپزشکی ایران

رییس هیات مدیره جامعه دندانپزشکی ایران در نامه به مدیر کل اداره تجهیزات پزشکی وزارت بهداشت خواستار حذف سایت دنت آنلاین از لیست شرکت های مورد تایید جهت توزیع آنلاین اقلام حفاظتی شد. در این نامه از افزایش شکایت دندانپزشکان از نحوه عملکرد مدیریت و کارکنان سایت مذکور و عدم اصلاح رویه علی رغم تذکرات …

Generated by Feedzy